Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
aneb Pepa z Nové Vésky (joslavicek49@seznam.cz)
Hledat
Navigace: Farma Nová Véska > 13,5 cm od cíle

13,5 cm od cíle

Stalo se mi za život asi třikrát. Byl jsem 13,5 cm od cíle a selhal jsem. Má touiha po úspěchu byla tak veliká, že se stalo to, co nikdo nechce zažít. Jak reagovat na tuto situaci, když v prvním okamžiku hledáte únikovou díru ve vlastním životě? A o čem to mluvím, chlapi to poznají a určitě se to stalo většině a to mluvím o všech nad 17let. Dnes není problém se na všelidské připravit. Celý internet a dříve video ze západu co bylo blbě přeložené , ale nám to ani nevadilo. Důležité bylo to, že jsme viděli jak to dělají ostatní. Protože rodiče nám ve sběru informací nijak nepomohly a snaha skončila ukájením se nad fotkami nahých a určitě pochybných děv. Postupně jsme nekonečně pomalu získavali praxi v obyčejném ale lidském aktu lásky. To naše dětské milování, psaní básniček bylo jen počátkem poznávání vztahu ženy a muže.

Moje první setkání se sexem bylo velmi triskní a dodnes si nemohu vzpomenou na jeho prúběh. Ihned po aktu jsem od místa utíkal a utíkal s tím jak jsem se znemožnil. Jeho průběhem, jeho rychlostí. Ale to bylo poprvé a pak  bylo manželství a  co vám budu líčit ony cesty k tém třikrát 13,5cm, je to prosté. A pak přišlo další selhání a další. Stalo se. A pak zase dobré to bylo ,vstával jsem ve dvou a to bylo dobré . Ženy se snaží toto selhání jen tak přejít ,ale nám mužům to způsobí stres z toho jak to dopadne příště. Takže chlapci,chlapi pěkně pomálu, ale důkladně.

 

 
© farma8.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist